(vendu) HP OMEN 14-FB0131NF ULTRA 9-185H 32Go DDR5 1TB SSD RTX 4060 8Go 14" 2.8K OLED WIN 11
دج
قابل للتفاوض
Image
Image
معلومات الإعلان
رقم الإعلان
التاريخ
01/04/2026 14:15:07
الزيارات
1514
الرمز
14-FB0131NF
الحالة
حالة جديدة
حجم الشاشة
14"
RAM
32 GB
حجم القرص
1TBGO
القرص الصلب
SSD
بطاقة الرسومات
مخصصة
العلامة / الماركة
HP
المعالج - processeur
Intel® Core® ULTRA 9-185H (2.5 GHz base frequency, up to 5.1 GHz burst frequency, 24 MB L3 cache, 16 cores, 22 threads)
اسم بطاقة الشاشة المخصصة
NVIDIA® RTX 4060 8Go GDDR6
وصف
HP OMEN 14-FB0131NF CPU: Intel® Core® ULTRA 9-185H (2.5 GHz base frequency, up to 5.1 GHz burst frequency, 24 MB L3 cache, 16 cores, 22 threads) RAM: 32Go DDR5 7467MHZ STOCKAGE: SSD 1TB M.2 - PCI-E NVMe GPU: NVIDIA® RTX 4060 8Go GDDR6 ECRAN: 14" diagonal, 2.8K (2880 x 1800), OLED, 48-120 Hz, 0.2 ms response time, UWVA, edge-to-edge glass, micro-edge, Low Blue Light, SDR 400 nits, HDR 500 nits, 100% DCI-P3, 1,000,000:1(20) Variable Refresh Rate support IMAX Enhanced certified WLAN : Wi-Fi 6E (2x2) Bluetooth® 5.3 CLAVIER: AZERTY RGB Ports d'E/S: • 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)(42)(50)(51)(64) • 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)(42)(50)(64) • 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge) (64) • 1 USB Type-A 10Gbps signaling rate • 1 Headphone/microphone combo • 1 HDMI 2.1 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ MOBILE 📱 COMMERCIAL : POSSIBILITE DE FACTURATION LIVRAISON DISPONIBLE SUR 58 WILAYAS PAIMENT A LA LIVRAISON